Heel wat spelers hebben deze en volgende week interlandverplichtingen. Het lijstje met opgeroepen spelers is enorm: Biglia, Bedi Mbenza, Gillet, Hawsawi, Juhasz, Kouyate, Mbemba, Mbokani, Safari en Wasilewski.
Bram Nuytinck werd dan weer opgeroepen voor Jong Oranje en de spelers Bedi Mbenza, Mbemba, Mbokani en Kouyate werden geselecteerd voor de Afrika Cup. Maar ook enkele jongeren uit de A-kern werden opgeroepen: Kaminski, Dennis Praet en Massimo Bruno.
Van de paars-wit huurlingen werden Bruno Godeau, Ziguy Badibanga en Lukas Marecek werden geselecteerd. Nathan Kabasele speelt met de Belgische U19 een toernooi in Turkije
Een overzicht van de wedstrijden:
WK-kwalificatiematchen
Lucas Biglia :
- Vrijdag 07/09 : Argentinië - Paraguay
- Dinsdag 11/09 : Peru - Argentinië
Guillaume Gillet :
- Vrijdag 07/09 : Wales - België
- Dinsdag 11/09 : België - Kroatië
Roland Juhasz :
- Vrijdag 07/09 : Andorra - Hongarije
- Dinsdag 11/09 : Hongarije - Nederland
Behrang Safari :
- Donderdag 06/09 : Zweden - China (vriendschappelijk)
- Dinsdag 11/09 : Zweden - Kazakstan
Marcin Wasilewski :
- Vrijdag 07/09 : Montenegro - Polen
- Dinsdag 11/09 : Polen - Moldavië
Afrika Cup
Bedi Mbenza, Mbemba, Mbokani:
- Zondag 09/11 : Congo - Equatoriaal Guinea
Cheikhou Kouyate:
- Zaterdag 08/09: Ivoorkust - Senegal
Oefenmatch
Osama Hawsawi:
- Vrijdag 07/09 : Spanje - Saoudi - Arabië
- Dinsdag 11/09 : Saoudi-Arabië - Spanje
Jong Oranje
Bram Nuytinck:
- Vrijdag 07/09 : Nederland - Turkije
- Dinsdag 11/09 : Hongarije- Nederland
Beloften:
Kaminski, Praet, Bruno, Godeau, Badibanga:
- Donderdag 09/09 : België -Noorwegen
- Maandag 10/09 : België - Ijsland
Marecek:
- Vrijdag 07/09 : Tsjechië - Montenegro
- Maandag 10/09: Wales - Tsjechië
Nationale U19 (Tornooi in Turkijke)
Nathan Kabasele:
- Donderdag 6/09 : Servië-België
- Vrijdag 7/09 : België-Hongarije
- Maandag 10/09 : België - ?
Bron rsca.be
Copyright © 2000-2024 - www.anderlecht-online.be - RSC Anderlecht unofficial fansite
Website by Anderlecht-Online VZW & OS Templates